Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Cilt Bakımı
Este La Vie

Cilt Bakımı

KarbonPeeling

Karbon Peeling

Karbon Peeling Cilt Bakımı
Medical

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı | ELLE
Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial Cilt Bakımı | Vakum
Altin Igne

Altın İğne

Altın İğne Cilt Bakımı
Dermapen

Dermapen Cilt Bakımı

Dermapen Cilt Bakımı
Mezoterapi

İğnesiz Mezoterapi

İğnesiz Mezoterapi Cilt Bakımı

Güzellik, aynada kendini seyreden sonsuzluktur.”

Este La Vie Güzellik Salonu olarak, Pendik, Kurtköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ve Yenişehir’ de Profesyonel Cilt Bakımı hizmetleri sunuyoruz. 

Cilt sağlığının önemini biliyor ve müşterilerimizin ciltlerine özel bakım ve tedaviler sunuyoruz.

Cilt bakımı hizmetlerimiz, müşterilerimize en son teknoloji ve kaliteli ürünlerle hizmet vermektedir. Karbon Peeling, Altın İğne, Hydrafacial, Medikal Cilt Bakımı, Dermapen Cilt Bakımı ve İğnesiz Mezoterapi Cilt Bakımı gibi birçok farklı cilt bakımı yöntemi sunuyoruz.

Karbon Peeling, cildinizi ölü hücrelerden arındırmak, siyah nokta ve lekelerden kurtulmak için mükemmel bir yöntemdir. Altın İğne, cildin yenilenmesine yardımcı olan ve cilt dokusunu düzeltmek için kullanılan bir yöntemdir. Hydrafacial, cildinizi nemlendirerek, sıkılaştırarak ve parlak bir görünüm kazandırarak gençleştirir. Medikal Cilt Bakımı, cilt problemlerini çözmek ve cildinizi yenilemek için kullanılan bir yöntemdir. Dermapen Cilt Bakımı, cildinizi yenilemek, lekelerden kurtulmak ve cilt dokusunu düzeltmek için kullanılan bir diğer etkili yöntemdir. İğnesiz Mezoterapi Cilt Bakımı ise, cildinizi besleyen özel serumlar kullanarak, cildinizi gençleştirir ve yeniler.

Este La Vie Güzellik Salonu olarak, müşterilerimizin her birinin cilt tipi ve ihtiyaçlarına göre özel bir bakım programı sunuyoruz. Uzman ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır ve uzmanlığı ile cilt sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Güzelliğinize dair her şeyi düşünerek, en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kendinizi özel hissetmek ve cildinizi gençleştirmek için Este La Vie Güzellik Salonu’na gelin, unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Ayrıca, müşterilerimizin güvenliği ve sağlığı her zaman önceliğimizdir. Bu nedenle, tüm cihazlarımız düzenli olarak dezenfekte edilir ve kullanılan ürünler kaliteli ve güvenilirdir.

Cilt bakımı hizmetlerimiz sadece kadınlar için değil, erkekler için de uygundur. Erkeklerin de cilt sağlığına özen göstermesi son derece önemlidir ve uzman ekibimiz, erkeklerin özel ihtiyaçlarına uygun bakım programları sunarak bu konuda da yardımcı olmaktadır.

Este La Vie Güzellik Salonu’nda, kendinize zaman ayırın ve stresten uzaklaşıp, cildiniz için özenli bakımı deneyimleyin. Sizleri kendinizi yenilenmiş ve güzelleşmiş hissedeceğiniz bir dünyaya davet ediyoruz.

Siz de bizimle iletişime geçerek, cilt bakımı hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve randevu alabilirsiniz. Este La Vie Güzellik Salonu, cildinizin ihtiyaçlarını anlayarak size en uygun çözümleri sunmaktadır.

Cilt Bakımı NEDİR?

Cilt Bakımı Merkezimiz olan Este La Vie sizlere Uzman Kadromuz ile Profesyonel Cilt Bakımı hizmeti veremeye hazırız. Pendik, Kurtköy Cilt Bakımı…

İnsanların cildinin bakıma ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacın en önemli sebepleri cildin sağlıklı, ölü derilerden arınmış ve ışıltılı görünüme kavuşmasını sağlamaktır. İnsanlar ciltlerinin ihtiyaç duyduğu evlerinde yapmaya çalışırlar ancak yaptıkları basit işlemler bakımın tam anlamıyla işe yaramasını sağlamaz.

Aynı zamanda yanlış uygulamalar nedeniyle ciltlerine zarar vermeleri kaçınılmaz olur. Bu nedenle Este La Vie salonumuzda profesyonel cilt bakımı hizmetleri sunuyoruz. Sağlıklı ve bakımlı bir cildinizin olmasını istiyorsanız hizmetimizin detaylarını öğrenerek salonumuza başvuru yapabilirsiniz.

Neden Cilt Bakımı Yapılır?

İnsanların ciltlerine profesyonel bakım yaptırmasının çeşitli nedenleri vardır. İlk neden cildin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Sağlıklı cilt sayesinde yaşlanma belirtilerinden korunmakta mümkün olur. İkinci nedense cildin ölü derilerden ve aknelerden arınmasının sağlanmasıdır. Böylelikle daha güzel ve ışıltıya sahip bir cilde sahip olmak mümkün olur.

Cilt bakımının nedenlerinden biri de cilt gözeneklerinin sıkılaşmasıdır. Bu sayede cildin görünümü daha iyi olur. Bunlar dışında ciltte eğer deformasyon varsa yapılan bakımla bundan kurtulmak mümkün olur. Cilt bakımının yapılmasının son nedeni ise ciltte görülen renk eşitsizliğini ortadan kaldırmaktır.

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Sağlıklı ve parıltılı bir cilde sahip olmak isteyenlerin merak ettikleri ilk şey cilt bakımının nasıl yapıldığıdır.

Este La Vie Güzellik Salonu cilt bakım hizmetimizin detayları şu şekildedir;

 • Cilt bakımının faydalı olması için cilde uygun uygulamaların yapılması gerekir. Bu nedenle uzmanlarımız ilk olarak kişilerin cilt kontrolünü yapar.
 • Cilt kontrolü sırasında cildin tipi varsa cilt rahatsızlıkları tespit edilir.
 • Cilt hakkında gerekli inceleme yapıldıktan sonra cilde yapılacak bakım uygulaması belirlenir.
 • Cilt bakımı için gerekli ekipmanlar hazırlanır.
 • Bakım işlemine geçmeden önce ekibimiz cildin temizlenmesini sağlar.
 • Cildin temizlenmesinin ardından uygun görülen dermapen, altın iğne veya medikal cilt bakım uygulamaları yapılır.

Uygulamaların tamamlanmasının ardından cilde uygun görülen nemlendiriciler ve destekleyici bakım ürünleri sürülerek bakımın eksiksiz olması sağlanır. Böylelikle bir sonraki bakıma kadar cildin sağlıklı aynı zamanda ışıltılı kalması sağlanmış olur.

Cilt Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Profesyonel güzellik salonumuzda verdiğimiz cilt bakımı hizmetleri müşterilerimizin ciltleri için gerekli uygulamalar tespit edilerek belirlenmiştir. Bu belirlemede farklı cilt tipleri ve ciltte görülen rahatsızlıklar dikkate alınmıştır.

Her bir uygulama için uzman personele sahip salonumuzda bay ve bayan müşterilerimize sunduğumuz cilt bakım hizmetleri şunlardır;

 • Karbon peeling: Karbon peeling cildin ölü derilerden ve gözeneklerde bulunan ölü artıklardan temizlenmesi için gerçekleştirdiğimiz bir uygulamadır. Karbon peeling uygulamasını aktif karbon kullanarak gerçekleştiririz. Bu uygulama sayesinde ölü derilerin temizlenmesinin dışında cildin yağlarından arınması da mümkün olur. Karbon peeling cildin pek çok alanına uygulanabiliyor olsa da yaygın olarak yüze tercih ettiğimiz bir cilt bakım uygulamasıdır.
 • Altın iğne: Altın iğne cildin gençleşmesini sağlamak için yaptığımız bakım uygulamasıdır. Bu uygulamada mikro iğneleri kullanarak cildin alt bölümüne radyo frekansları göndeririz. Bu frekanslar sayesinde cildin uyarılarak kolajen üretmesini ve dolayısıyla cildin kolajen yardımıyla kendisini yenilemesine katkı sunarız. Bu uygulamayı gençleşme dışında ciltte bulunan hasarların onarılması için de yaparız.
 • Medikal cilt bakımı: Medikal cilt bakımı farklı tiplerdeki ciltlerin hücrelerinin yenilenmesi ve gözeneklerden arındırılması için yaptığımız bir uygulamadır. Ayrıca medikal cilt bakımıyla ciltteki yağın düzene girmesini sağlarız. Bu uygulamada kullandığımız ürünler ise solüsyon ve özel maskelerdir.
 • Dermapen: Dermapen cildin yenilenmesini sağlamak için yaptığımız cilt bakım uygulamasıdır. Bu uygulamayı yaparken steril hale getirilmiş olan mikro iğnelerden yararlanılırız. Mikro iğneleri kullanarak cildin bakım yapılacak bölümünün delinmesini ve böylelikle cildin kolajen üreterek kendisini yenilemesine yardımcı oluruz. Böylelikle hastalarımızın daha yeni bir cilde sahip olmaları mümkün olur. Bu uygulamayı ise yaygın olarak cildinde leke, çatlak ya da kırışıklık bulunan hastalarımız için yaparız.
 • İğnesiz mezoterapi: İğnesiz mezoterapi cildin gençleştirilmesi, onarılması ve sıkılaştırılması için gerçekleştirdiğimiz bir uygulamadır. İğnesiz mezoterapide cilt için gerekli olan mineral, vitamin ve cilt için yararlı olan ürünlerin cilt altına ulaştırılmasını sağlarız. Böylelikle cildin daha genç, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlarız.
 • Hydrafacial cilt bakımı: Cilt bakım hizmetlerimizden sonuncusu hydrafacial cilt bakımıdır. Bu uygulamada amacımız cildin derin bir şekilde temizlenmesini sağlamaktır. Bu işlemi yaparken hydrafacial cihazından yararlanırız ve cihazımız vortax teknolojisi ile çalışır. Böylelikle derinlemesine temizliğin el değmeden gerçekleşmesini sağlarız. Temizliği sağladıktan sonra hydrafacial serumlarından yararlanarak cildin yenilenmesini de mümkün kılarız.

Este La Vie Güzellik Salonu ekibi olarak cilt bakım uygulamalarının tamamında cildin uygunluğunu dikkate alırız. Bunun için gerekli incelemeleri yaparak işlem zamanı ve detaylarını belirleriz. Cilde uygun yöntemin belirlenmesinin ardından ise gerekli olan bakım ve temizlik ürünleriyle uygun ekipmanları kullanırız.

Cilt Bakım Hizmetleri Kimler İçin Uygundur?

Karbon peeling, altın iğne, iğnesiz mezoterapi ve dermapen gibi cilt bakım uygulamalarımızı ergenliği tamamlamış olan tüm kişilerin yaptırması uygundur. 20-25 yaş aralığında cildin kendini yenilemesi mümkün olduğundan uygulamaya bu yaş aralığını geçen kişilerin yaptırması tercih edilir.

Kişilerin cilt tipinin ve rahatsızlıklarının bakım uygulamaları için uygun olduğundan emin olunması gerekir. Böylelikle cildin zarar görmesi engellenmiş olur. Sağlık konusunda deneyimli olan uzmanlarımız cilt bakımını gerçekleştirmeden önce gerekli inceleme, tahlil ve testleri yaparlar. Böylelikle cildin bakım işlemine uygun olduğuna emin olduktan sonra çalışmaya başlarlar.

Cilt Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer?

Este La Vie salonumuzda yapılan cilt bakım işlemlerinin süresi ortalama 60 dakikadır. Bu süre temizlik ve tespit işlemlerinden sonra uygulamaya başlanıp bitişini ifade eder. Ancak ciltteki leke, gözenek ve ölü derilerin durumuna bağlı olarak işlemin süresinin 60 dakikayı aştığı görülür.

Cilt bakım işlem süresi ciltteki hasar veya sorunlar dışında uygulama alanına göre de değişiklik gösterir. Bakım cildin tek bölümüne yapılacaksa işlem süresinin daha kısa olacağından emin olunmalıdır. Bakım işlemine başlamadan önce süre konusundaki net bilginin uzmanımızdan alınması mümkündür.

Cilt Bakımını Hangi Aralıklarla Yaptırmak Gerekir?

Cilt bakımında işlem aralıkları aylık ya da yıllık olarak ifade edilir. İşlem aralıklarının da ekibimizin yapmış olduğu bakım işlem türüne ve cilde göre değiştiği görülür.

Dermapen uygulamalarımız genellikle 15 günde bir aralıklarla yapılır. Altın iğne uygulamamız ise ilk aşamada 4 seans şeklinde yapılır ve devamında 6 ay aralıklarla tekrarlanır. İğnesiz mezoterapi işlemi ise ilk olarak 15 günde bir aralıklarla yapılırken devamında 3 ayda bir gerçekleşir.

Karbon peeling işlemini ekibimiz haftada 1 şeklinde uygular. Medikal cilt bakımı ilk etapta 20 günde bir  uygulanırken devamında 1 ayda bir uygulanır. Hydrafacial cilt bakımının uygulama sıklığı ise 1 ayda birdir.

Profesyonel Cilt Bakımının Avantajları Nelerdir?

İnsanların cilt bakımını evde kendi imkanlarıyla yaptığını görmek mümkündür. Ancak evde yapılan cilt bakım imkanları sınırlıdır ve kısa süreli etki gösterir. Ayrıca cilde uygun olmayan bakım işlemlerinin yapılması cildin olumsuz etkilenmesine neden olur. Bu nedenle profesyonel ekiplerin tercih edilmesi gerekir.

Profesyonel ekipler sayesinde yaptırılan cilt bakımının avantajlarını ise şöyle sıralamak mümkündür;

 • Cilt tipine uygun cilt bakımının yaptırılması mümkün olur.
 • Cilde ve cilt bakım hizmetine uygun cihazlar ve bakım ürünleri kullanılır.
 • Profesyonel bakım uygulamaları sayesinde cildin yağ dengesi korunur.
 • Cildin ölü derilerden ve gözeneklerden temizlenmesi uzun süreli olarak sağlanır.
 • Cilde uygun bakım yapıldığı için ciltte tahriş veya yan etki görülmez.
 • Bakımı yapılan cildin yenilenmesi ve sağlıklı hissetmesi mümkün olur.

Tüm bu avantajları Este La Vie Güzellik Salonu cilt bakım hizmetlerini tercih ederek kullanma imkanı bulursunuz. Ekibimiz her uygulama için gerekli ekipmana ve uzmana sahiptir. Ayrıca cilt uygunluğunun tespit edilmesi için gerekli laboratuvar ve analiz bölümlerine sahiptir. Böylelikle cildiniz için en uygun bakım işlemini sizlere sunar. Ayrıca sizler için uygulamaları sürekli almanızı sağlayacak fiyat politikasına sahiptir.

Cilt Bakım Sonrasında Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Cilt bakımından önce ekibimiz cilt tipi ve durumunu inceler. İncelemenin ardından cildin bakım için solüsyon ve temizleme ürünleri ile temizlenmesini sağlar. Temizliğin ardından bakım aşamasına geçilir. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra ise bakım yaptıran kişilerin yapması gerekenler vardır.

Bakım sonrası yapılması gereken ilk şey ekibimizin önerdiği temizlik ürününün ciltte kullanılmasıdır. Önerilmeyen ürün kesinlikle kullanılmamalıdır. Bunun dışında uygulama gören cildin yaz aylarında 1 gün güneş ışığı almamasına dikkat edilmelidir. Böylelikle güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak mümkün olur.

Cilt bakımının ardından cilde herhangi bir peeling veya bakım işlemi yapılmamalıdır. Yapılan yanlış bir uygulama cildin reaksiyon göstermesine ve yapılan profesyonel bakımın etkisini kaybetmesine neden olur. Bunun dışında cilt bakımından sonra hemen banyo ve kese yapılmamasına özen gösterilmelidir.

cilt bakımı
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”