Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

G5-Selulit-Masajı
Este La Vie

G5 Masajı

Este La Vie

G5 Masajı

G5 Masajı hızlı titreşimle ritmik bir masaj aletidir. G5 Masajı Selülit Tedavisi ve kalça şekillendirme oranı yüksektir. Ön ve arka bacak basenlere uygulanır. İnsanlar yaşamlarının belirli zamanlarında selülit sorunuyla karşılaşırlar. Özellikle yaz aylarında selülitli olmaları büyük sıkıntı çekmelerine neden olur. Bu nedenle de selülitlerinden kurtulmak için çare arayışına girerler. G5 Selülit Masajı selülitlerden kurtulmak için kullanılabilecek çarelerden birisidir. Este La Vie Güzellik Salonu ailesi olarak bu masaj hizmetini selülit sıkıntısı olan kişiler için sunuyoruz.

G5 Selülit Masajı Nasıl Yapılır?

Selülitlerin G5 cihazı kullanılarak yakılıp yok edilmesini sağlayan işlem G5 selülit masajı ismiyle anılır. Masajı yapan cihaz selülit oluşumuna neden olan yağ dokusunu titreşim göndererek parçalar. Parçalanan yağ dokusu masajın etkisiyle vücutta sıkışma yapar ve selülitli görünüm ortadan kalkar.

G5 cihazı için geliştirilmiş olan birden fazla başlık vardır. Bu başlıklar uzmanlarımızca duruma uygun şekilde kullanılır ve selülitin yok edilmesini kolaylaştırır. Ayrıca cihazın yaptığı masaj sayesinde bölgesel incelme ve vücuttaki ödemin atılması da mümkündür.

G5 Selülit Masajının Uygulandığı Alanlar Nelerdir?

Titreşimli G5 cihazının kullanılmasıyla yapılan G5 selülit masajının uygulandığı alanlar vücutta selülitin görüldüğü alanlardır. Bu alanları kalça ve bacak  olarak ifade etmek mümkündür. Bu alanlara uygun masaj başlıkları kullanılarak selülitin dağılması sağlanır.

G5 Selülit Masajının Faydaları Nelerdir?

İnsanlar arasında darbeli masaj ismini alan G5 selülit masajı insanlar için faydalı olan vücut bakım hizmetidir.

Uzmanlar eşliğinde yapılan masajın faydaları;G5 Masajı Pendik

  • Selülit sorunlarının giderilmesini sağlar.
  • Vücutta ortaya çıkacak selülitleri engeller.
  • Yağ dokularını parçalama işlevi olduğu için bölgesel incelmede etkilidir.
  • Metabolizmanın hızlanmasını sağlar.
  • Masaj sayesinde kan dolaşımı hızlanır.
  • Vücutta oluşan ödemin atılmasını sağlar.
  • Vücudun stresten uzaklaştırılmasını sağlar.
  • Doku hasarının giderilmesini sağlar.
  • Kemik yoğunluğunu artırıcı etkisi vardır.

G5 selülit masajının düzenli şekilde yapılması sayesinde bu faydaların sağlanması kaçınılmazdır. Böylelikle sağlıklı vücut yapısına sahip olmak mümkün olur.

G5 Selülit Masajı Kaç Seanstır?

G5 cihazının kullanımıyla selülitlerden kurtulmayı sağlayan masaj seanslar halinde yapılır. Masaj için kaç seans olacağı ise selülitli bölgeye ve yoğunluğa göre belirlenir. Kişiler için uyguladığımız ortalama seans sayısı 8-10 seanstır. Yaptırılan masajın verimlilik sağlaması ise genellikle 6.seanstan sonra gerçekleşir. Masajın yapıldığı seansın süresi ise 30 dakikadır.

G5 Masajı İncelme

Kimlerin G5 Selülit Masajını Yaptırması Uygundur?

Salonumuzda G5 selülit masajının sağlık durumu ve özel durumu masaj için uygun olan kişilere yapılması mümkündür. Emziren kadınlar, hamileler, damar tıkanıklığı olanlar, kanser hastaları  ve kan pıhtılaşma problemi yaşayanlar sağlık sorunları nedeniyle masajı yaptıramazlar.

G5 Selülit Masajının Yan Etkisi Bulunur Mu?

Este La Vie uzmanları tarafından yapılan G5 selülit masajı güvenilir ve sağlıklı bir uygulamadır. Masajın bu işlem için geliştirilmiş cihazla yapılması yan etki oluşumunu ortadan kaldırır. Vücuda masaj yapıldığı için aksine vücuttaki fonksiyon kaybı sorunlarının giderilmesini sağlar.

G5 Selülit Masajından Sonra Neler Yapılmalıdır?

Selülit tedavisinde kullanılan G5 selülit masajını yaptıran kişilerin uygulamanın ardından yaşantılarında birtakım kurallara uymaları gerekir. Kolay iyileşme sağlanan masaj sonrasında düzenli beslenme önemlidir. Bunun dışında bol bol spor yapılmalıdır.

G5 Selülit Masajı Kalıcı Mıdır?

Uygulama süresi 30 dakika süren G5 selülit masajının kalıcı olması mümkündür. Bunun için kişilerin uygulama sonrasındaki uyarıları dikkate alarak yaşam prensibi haline getirmeleri gerekir. Bu nedenle kalıcılığın kişilere bağlı olduğunu ifade etmek mümkündür.

G5 Selülit Masajının Fiyatı Nasıldır?

Selülit görünümünden rahatsız olarak kurtulmak isteyen kişilerin evde kullanabilecekleri yöntemler etki oranı düşük yöntemlerdir. Bu nedenle güzellik salonumuzda uzmanlar tarafından verilen masaj hizmetinin alınması gerekir.

Masaj hizmetimiz için fiyatlarımız bizi tercih edecekler için önemli bir konudur. Bunun için salonumuzda uygun fiyat anlayışıyla G5 selülit masajı hizmeti verilir. Böylelikle insanların selülitlerinden kurtularak yaza hazırlanmaları sağlanır.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”
[ez-toc]