Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Güzellik Merkezi
Este La Vie

Hakkımızda

Hayat Güzelliktir

Este La Vie & Ailesi

Hakkımızda
Alanında uzman, profesyonel kadrosu ile hizmet veren Este La Vie, kaliteli ve kişiye özel olan hizmet anlayışı ile güzelliğin adresi olan bir kuruluştur. 15 yılı aşkın tecrübesi ile “Kendin için bir şey yap!” sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Este La Vie’nin başarısının en büyük anahtarı estetik ve güzellik uygulamalarına dair dünya çapındaki gelişmeleri takip ederek son teknolojik ekipman ve eğitimli personel kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Misyonumuz
Sektörümüzde ekip ruhunu oluşturmuş, Este La Vie bünyesinde olmanın gururunu hisseden ve yaşayan çalışanlarımızla, insana ve doğaya saygılı davranarak, ileri teknolojiden yararlanarak, ilkelere imza atarak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kendimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz
Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ülkemizi gururla temsil eden, sektörümüzün model şirketi ve öncü kuruluşlarından birisi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi gelecek nesillere taşımak.

Este La Vie 1
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!

 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.
BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”