Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Hydrafacial
Este La Vie

Hydrafacial

Este La Vie

Hydrafacial

Cildin güneşten, lekelerden, yaşlanma etkilerinden ve yağdan temizlenmesi gerekir. Cildin temizliği için kullanılan bireysel yöntemlerin kalıcılığı oldukça azdır ve yanlış işlemle cilde hasar verildiği de görülür. Hydrafacial cilt bakımı cildin temizlenebilmesi için geliştirilmiş olan teknolojik yöntemlerdendir.

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cihazıyla cilt kusurlarının azaltılması, cildin yenilenmesi ve temizlenmesi işlemine hydrafacial cilt bakımı denir. Son teknoloji hydrafacial cihaz vortax teknolojisinden yararlanır. Bu teknoloji bir çeşit vakumlama özelliğine sahiptir. Yapılan vakumlama işlemi sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır.

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Hydrafacial cilt bakımı Este La Vie Güzellik Merkezi’nde aşamalı olarak yapılır. Her aşama güzellik uzmanı tarafından titizlikle uygulanır. Uzman eşliğinde gerçekleştirilen cilt bakımının aşamaları şunlardır;

 • Temizleme: İlk aşamada hydrafacial çubuktan yararlanılarak cildin ölü hücrelerden, yağdan ve kirden temizlenmesi sağlanır. Temizlik esnasında pul pul dökülmenin görülmesi gerekir. Temizlikle ciltteki tıkalı gözeneklerin açılması sağlanır.
 • Peeling: İkinci aşamada gerçekleşen peeling uygulamasında amaç ciltte bulunan gözenek kalıntılarının temizlenmesini sağlamaktır.
 • Ekstraksiyon: Bu aşamada hydrafacial cihazda bulunan vakumlama özelliği kullanılarak siyah noktaların kirlerden arınması sağlanır. Ayrıca bu aşamada gözeneklerde kir varsa temizlenmesi de mümkün olur.
 • Nemlendirme: Son aşamada cildin nemlendirilmesini sağlamak amacıyla serum uygulaması yapılır. Serum içeriği cilt yapısına göre belirlenir. Serum içerisinde cildin beslenmesi için gerekli olan içerikler yer alır.

Hydrafacial cilt bakımının yeterli gelmediği durumlarda ise kişinin taleplerine bağlı olarak merkezimizde diğer cilt bakım uygulamaları entegre edilerek uygulanır.

Hydrafacial Cilt Bakımının Yararları Nelerdir?

Vortax teknolojisinden yararlanan hydrafacial cihazının yaptığı cilt bakımı insanların ciltleri için çok sayıda yararı sağlayan bir uygulamadır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Pendik

Hydrafacial’ da öne çıkan faydalar;

 • İnsanların ciltlerinde bulunan hafif kırışıklıklardan kurtulmalarını sağlar.
 • Cilt tonunda farklılık bulunuyorsa giderilmesine yardımcı olur.
 • Cildin güneş lekelerinden, siyah noktalardan ve yağdan temizlenmesini sağlar.
 • Yılın her döneminde yapılabilecek uygulamadır.
 • Genişleyen gözenekleri daraltır ve tıkalı gözenekleri açar.
 • Tüm cilt tiplerinde uygulanabilen yöntemdir.
 • Ağrısız şekilde tamamlanır.

Bunlara ek olarak hydrafacial cilt bakımı hızlı sonuç verdiği için insanlar tarafından tercih edilir. Seanslar tamamlandığında bakımın etkisi gözle görülür şekildedir.

 

Este La Vie Güzellik Salonu Hydrafacial Cilt Bakımı Çalışması Nasıldır?

Este La Vie Güzellik Salonu hydrafacial cilt bakımını son model hydrafacial cihazla gerçekleştirir. Bu işlemin yapılması için bu yöntemde başarı ve deneyim sahibi olan güzellik uzmanımızdan yararlanılır. Uzmanımız işlem öncesi cilt incelemesi ve ön hazırlıkları tamamlayarak aşamalı şekilde bakımı gerçekleştirir. Steril olan alanlarımızda yapılan uygulama sayesinde kişilerin rahatsızlık duymadan hizmet alabilmeleri sağlanır.Kişilerin hydrafacial cihazı satın almaları ve evlerinde kullanmaları mümkün değildir. Ayrıca cihazın kullanımı ve kişiye özel serum belirlemesi gibi konularda zorluk yaşamaları kaçınılmazdır. Bu nedenle cilt bakımında hydrafacial yöntemini tercih edecek kişilerin Este La Vie müşteri hattımızı kullanarak randevu almaları doğru olacaktır. Böylelikle sorunsuz şekilde cildin temizlenmesi ve sorunlara çözüm bulunması mümkün olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cihazı ile Solüsyon ve vakum ile yapılan peeling işlemi, akne, siyah nokta, leke gibi istenmeyen görünümü, cilde zarar vermeden yok eder.

İlk başta uygulama yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum uygulanarak cilt temizlenir. Sonrasında cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon cilde uygulanır.

 • Derin temizleme
 • Asit peeling
 • Derin serum işlemi
 • Cilde derin nemlendirme uygulaması
 • Led ışık uygulaması

Hydrafacial Cilt Bakımının Uygulama Alanları Neler?

Este La Vie Güzellik Salonu hydrafacial cilt bakımının tüm cilt tiplerinde yapılması mümkündür. Bakımın uygulama alanı ise genellikle yüzdür. Yüzün kir, yağ ve siyah nokta bulunan bölümlerine uygulanarak yenilenme sağlanır.

Kimler Hydrafacial Cilt Bakımını Yaptıramaz?

Hydrafacial cihazı kullanılarak yapılan aşamalı cilt bakım işlemi 18 yaşını tamamlayan tüm kişiler için uygulanabilir. Uygulamanın yapılabilmesi için cilt tonu sınırlaması yoktur. Ancak cildinde uygulamayı engelleyecek yara bulunanlar ve cilt hastalığına sahip olanların yaptırmamaları gerekir. Hamile olan kadınların ise doktorlarından onay alarak yaptırmaları gerekir.

Hydrafacial Cilt Bakımında Kaç Seans Var?

Cildin güneşten, yağdan, yaşlanma etkilerinden, lekelerden ve kirden temizlenmesi için kullanılan hydrafacial cilt bakımı 4 seansta tamamlanır. Bu seanslar merkezimizde ayda 1 aralıklarla yapılır. Böylelikle kısa sürede üstün başarı elde edilmiş olur. Seansları tamamlayan kişilerin cildinde yenilenme ihtiyacı hissettiklerinde mutlaka yılda 2 kere yaptırmaları gerekir.

Hydrafacial Cilt Bakımının Zararları Nelerdir?

Hydrafacial cilt bakımından yararlanan kişilerde görülen yan etki yoktur. Uygulama ciltte tahrişe ve kızarıklığa neden olmaz. Ayrıca ağrı hissi duyulmadan gerçekleştirilir. Hamile olanlar ve hastalık sahipleri doktorlarından onay alarak bu uygulamayı yaptırdıklarında alerji vb sorunlarla karşılaşmazlar.

Hydrafacial Cilt Bakım Sonrası Ne Yapılmalı?

Profesyonel çalışan Este La Vie Güzellik Salonu Hydrafacial Profesyonel Cilt Bakımı işlemini yaptıran kişilerin ciltlerinde sorun yaşamamaları için uygulamanın ardından bazı konularda dikkatli olmaları gerekir.

Uygulamanın yapıldığı gün yüzlerini asla yıkamamalıdırlar. Ayrıca 24 saat boyunca yüz veya uygulama bölgesine herhangi bakım ürünü, sabun veya makyaj malzemesinin sürülmemesine özen göstermeleri gerekir. 24 saat tamamlandıktan sonra bu işlemleri yapmalarında sorun olmaz.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”