Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Leke Bakımı
Este La Vie

Leke Bakımı

Este La Vie

Leke Bakımı

İnsanların pek çoğu vücutlarının çeşitli bölümlerinde bulunan lekelerden rahatsız olurlar. Bu lekeler kendilerini güzel ya da sağlıklı hissetmelerinin önüne geçer. Bu nedenle lekelerinden kurtulmak için yöntemler arayışına girerler. İnsanların arayışına son verecek leke bakımı hizmetleri güzellik salonumuzda verilir. Yapılan doğru bakım işlemleriyle insanların lekelerden ve lekeler kaynaklı hoşnutsuzluk yaratan görüntülerden kurtulmaları mümkün olur.

Leke Bakım İşlemi Nasıl Yapılır?

Leke Bakımı 1Ciltte farklı nedenlerle ortaya çıkan lekelerden kurtulma işlemine leke bakımı ismi verilir. Bu bakımın yapılabilmesi için leke ve lekenin ortaya çıkış özellikleri hakkında net bilginin edinilmesi gerekir. Ayrıca bakımın olumlu sonuçlar doğurması için cilt tipinin bilinmesi ve cilt tipinin kaldıracağı bakım yönteminin tercih edilmesi gerekir. Böylelikle insanları huzursuz eden güneş, sivilce, çil ve doğum lekeleri gibi farklı özelliklere sahip olan lekelerden kurtulmak mümkün olur. Este La Vie Güzellik Salonu bünyesinde çalışan leke bakımı uzmanlarımız kişilerin vücutlarında bulunan lekeler üzerinde gerekli incelemeyi yaptıktan sonra bir planlama yapar. Buna bağlı olarak da doğru yöntemi seanslar halinde uygulayarak bakımı gerçekleştirir. Seanslara aralıksız katılım ve doğru bakım cihazlarından kullanılmasıyla lekelerden sonsuza kadar kurtulmak mümkün olur. Ancak kalıcı çözümlerde seans sonrası uyarıların harfiyen yerine getirilmesi gerekir.

Bakımı Yapılan Leke Türleri Nelerdir?

İnsanların vücutlarında çok fazla sayıda leke ortaya çıkar. Salonumuzda bu lekelerin pek çoğu için doğru bakım ve çözüm yöntemlerinden yararlanılır. Ekibimizin çözüm bulduğu leke türleri arasında ise şunlar vardır; doğum lekesi, güneş lekesi, sivilce lekesi, yaşlılık lekesi, yanık lekesi, akne lekesi ve yaralanma kaynaklı lekelerdir.

Leke Bakım Yöntemleri Neler?

Leke bakımının başarılı olması için lekenin oluşumu ardından zaman kaybetmeden tedavinin yapılması gerekir. Böylelikle sorun büyümeden ortadan kalkması mümkün olur. Ayrıca başarı için güncel yöntemlerin tercih edilmesi başarı oranını artırır. Güzellik salonumuz bunun farkında olarak son dönemlerde yaygınlaşan leke bakımı yöntemlerinden yararlanır.

Bu yöntemler;

Bu yöntemlerin uygulandığı bölgeler, kullanılan cihazlar, etki süreleri ve seans süreleri farklıdır. Bu nedenle ekiplerimiz cilt ve lekeler için en uygun yöntemi kişiye özel olarak belirleyerek uygulamaya başlar.

Leke Bakımından Kimler Yararlanabilir? Yaş Sınırlaması Var Mı?

Este La Vie leke bakım hizmetlerinden lekelerinden kurtulmayı isteyen tüm bireylerin yararlanması mümkündür. Bu nedenle hizmetimiz için yaş sınırlamamız bulunmaz.

Yaş sınırlaması bulunmayan leke bakımını uygulamak için bireylerde bakımı engel teşkil edecek sağlık sorununun bulunmaması gerekir. Hamile olan kişilerin doktorlarından onay alarak uygulamaları yaptırmaları şarttır. Bunun dışında cihaz ve bakım ürünlerine karşın alerjisi bulunan kişilerin gerekli kontrollerinin yapılmasıyla leke bakımından yararlanması mümkün olur.

Ne Zaman Lekeler İçin Bakım Yaptırılmalı?

Leke bakımı için en uygun zaman leke oluşumunun ortaya çıkmasını takip eden zaman dilimidir. Lekelerin artması veya ortaya çıkışı üzerinden zaman geçmesi bakım işleminin hızlı sonuç vermesi için engel yaratır. Bu nedenle lekelerin çıkışından çok uzun süre geçmeden bakımı yaptırarak kurtulmak gerekir. Ancak bakım için gelişmiş teknolojiden yararlandığımız için seans sayısında artış olsa da lekelerden kurtulmak kaçınılmazdır.

Leke Bakımı 2

Leke Bakım İşlemi Kaç Seansta Tamamlanır?

Sivilce, doğum lekesi, yanık lekesi ve diğer lekelerden kurtulmak için birden fazla leke bakım seansından yararlanmak gerekir. Lekenin boyutu seans sayısıyla doğru orantılı şekilde artar. Örnek vermemiz gerekirse basit ve küçük olan lekelerin yok edilmesi için maksimum 4 seansın alınması yeterlidir. Böylelikle lekesiz yüz, kol, bacak veya diğer vücut bölümlerine kavuşmak mümkündür.

Vücutta bulunan lekelerin boyutu büyük ve eskimiş ise seans sayısının 8-10 seans olarak yapılması mümkündür. Seans sürelerinin de yapılan görüşmeler sonrasında belirlenmesi doğru olur.

Leke Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer?

Vücut lekeleri için verilen leke bakım hizmetlerinde süre her zaman net değildir. Tercih edilen bakım yöntemi ve cildin durumu sürenin üzerinde etkilidir. Ortalama bir zaman vermek gerekirse minimum 40 dakikadan başlıyor demek doğru olur.

Leke Bakımında Ağrı Ve Acı Duyulur Mu?

Sivilce, yaşlılık ve doğum lekelerinden kurtulmak isteyen bireyler için uygulanan bakım yöntemleri acısız ve ağrısız yöntemlerdir. Teknolojinin gelişmesi ile bakım için geliştirilen cihazlar insanların bakım işleminden rahatsızlık duymasının önüne geçmiştir. Bunun farkında olarak Este La Vie tercih eden kişilerde ağrısız ve acısız bakım yaptırma hakkına sahip olurlar. Bazı durumlarda çok hafif yanma hissinin duyulması da mümkündür.

Bakımla Lekelerden Tamamen Kurtulmak Mümkün Mü?

Rahatsızlık duyulan lekelerden tamamen kurtulmak mümkündür. Güncel bakım yöntemlerinden yararlanan Este La Vie güzellik salonumuz insanların lekelerle yaşamaktan kurtulmasına aracı olur. Özellikle lazerli bakım yöntemleri hem hızlı ve kalıcılık oranı yüksek olan yöntemlerimizdir. Ancak lekelerden kurtuluşun sağlanması için seans katılımı, seans sonrası bakım, seans öncesi bakım ve seans tekrarlarına dikkat etmek gerekir.

Neden Güzellik Salonunda Leke Bakımı Yaptırılmalı?

Güneş yanığı, akne, doğum lekesi, yanık lekesi veya yaşlılık lekesine sahip kişilerin evlerinde bireysel yöntemleri kullanmaları yaygındır. Ancak kullanılan yanlış yöntemler lekelerden kurtulmaya değil lekelerin kalıcı olmasına veya yan etkiye neden olur. Bu nedenle lekelerden kurtulmak için bu alanda çalışan uzmanları tercih etmek doğrudur. Este La Vie profesyonel leke bakımı yöntemlerinden yararlanmak için tercih edilebilecek bir adrestir.

Salonumuzda insanların sahip oldukları lekelerin türüne, boyutuna ve ortaya çıkış sebebine bağlı şekilde çözüm üretilir. Ayrıca kesin çözüm sunan ekipmanlardan yararlanılır. Böylelikle lekelere sonsuza kadar veda etmek mümkün olur. Ayrıca bakım cihazları deneyimli personel tarafından kullanıldığından acı, yanma veya yanlış müdahale gibi durumlar yaşanmaz.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”
[ez-toc]