Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

radyofrekans
Este La Vie

Radyofrekans

Este La Vie

Radyofrekans

Radyo dalgalarından yararlanarak bölgesel zayıflama sağlayan incelme yöntemine radyofrekans ismi verilir. Bölgesel yağlanma, selülit, cilt sarkması ve kilo problemi yaşayan kişiler tarafından tercih edilir. İnsanların ilgi gösterdiği bu yöntem Este La Vie hizmetlerimiz arasında bulunur. Hizmet içeriğimiz;

Radyofrekans Uygulaması Nasıl Yapılır?

Radyofrekans uygulaması için radyo dalgalarından yararlanılır. Bu dalgalar içeren cihazlar vücutta bulunan iyonların ve su moleküllerinin harekete geçmesine yardımcı olur. İyonların ve su moleküllerinin harekete geçmesi ortaya enerji ve ısının ortaya çıkmasını sağlar. Bu enerji ve ısı oldukça güçlüdür. Bu gücün sayesinde vücutta yer alan yağ hücreleri parçalanır. Yağ parçaları lenf kanallarına ulaşır ve lenf kanalları üzerinden atılımı sağlanır. Böylelikle bölgesel zayıflama sağlanmış olur.

Radyofrekans Ne Amaçla Kullanılır?

Radyo dalgalarının kullanıldığı radyofrekansın birden fazla amaç için kullanılması mümkündür. Bu kullanım amaçları dikkate alınarak merkezimizde işlem yapılır. Radyofrekansın kullanım amaçları bölgesel yağlanmanın giderilmesi, yüz sarkmasının toparlanması, deri çatlaklarının giderilmesi, selülit tedavisi, toksin atılımı ve cilt toparlamadır. Ayrıca kilo sorunlarından kurtulmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilen bir işlemdir.

Radyofrekansın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Radyo dalgalarından yararlanılarak gerçekleşen radyofrekans uygulaması insanlar için avantaj sağlayan bölgesel zayıflama çeşididir.

Radyofrekans Bölgesel SıkılaşmaBu hizmeti alacak kişilerin kazanacakları avantajlar şöyledir;

  • Yağ dokularının radyo dalgalarıyla parçalanarak erimesini sağlar.
  • Eriyen yağlar idrar yoluyla vücuttan atılır. Bunun için ekstra işleme gerek duyulmaz.
  • Ağrısız ve acısız olarak gerçekleşir.
  • Herhangi bir kesiye gerek duyulmadan cihaz uygulamasıyla yapılır.
  • Yağların erimesini sağlarken derinin sarkmasını da engeller. Böylelikle deri sarkması sorunlarına karşılık koruma sağlar.
  • İnsanların bacak, kalça ve kollarında görülen selülitlerinden kurtulmalarına yardımcı olur.
  • Bölgesel zayıflamanın etkisiyle kilo sorunlarına çözüm bulur.

Uygulama cilt yüzeyine yapıldığı için iz oluşturmaz. Bu nedenle iz bırakan bölgesel zayıflama yöntemlerinden daha avantajlıdır. Bunun dışında her zaman uygulanabilme özelliği vardır.

Radyofrekans Her Kişiye Uygulanır Mı?

Radyofrekansın her kişiye uygulanması mümkün değildir. Uygulamanın yapılabilmesi için kişilerin radyofrekansa karşı herhangi bir engelinin olmaması gerekir. Epilepsi, MS, kanser, parkinson ve kalp pili taşıyanlar için uygulamanın yapılması mümkün değildir. Bunun dışında uygulama emziren kadınlar ve hamileler içinde uygun görülmez. Bu kişilerin ancak doktorlarının onay vermesi durumunda hizmetimizden yararlanmaları mümkündür.

Radyofrekansın Hangi Bölgelere Uygulanması Mümkün?

Bölgesel yağlanmanın giderilmesi için kullanılan radyofrekans yönteminin bedenin farklı bölgelerinde güvenle uygulaması ekibimizce yapılır. Gıdı, basen, sırt, bacak, dekolte, kol, göbek, karın, kalça ve beldir. Uygulama süresi ve seansları uygulamanın gerçekleşeceği bölgeye bağlı olarak değişim gösterir.

Radyofrekans İşlemleri Kaç Seans Sürer? Seans Aralığı Nedir?

Este La Vie Güzellik Salonu radyofrekans uygulaması seans halinde gerçekleşir. Bu nedenle tek işlemle yüksek oranda başarı sağlamak mümkün değildir. Başarılı sonuçlar elde etmek için uygulamamız 8-10 seanstan oluşur. Yağlanma ve selülit yoğunluğu dikkate alınarak seans sayılarının ve sürelerinin değişik yaşaması mümkündür. Seans aralıkları ise haftada 2 şeklindedir.

Radyofrekansın Uygulanması Ne Kadar Sürer?

Radyofrekansın uygulanma süresi radyo dalgalarının gönderileceği bölgeden bölgeye değişir. Kalça ve bacak için uygulama yapılıyorsa seans süresi 20-40dakika aralığındadır. Uygulama basen ve göbek için yapılıyorsa seansın süresi 20-40 dakika aralığındadır. Diğer bölgelerde yapılan uygulamalarda ise ortalama 40 dakika uygulama süresi bulunur.

Radyofrekans

Radyofrekansın Yan Etkisi Bulunur Mu?

Merkezimizde yapılan radyofrekans işleminin tespit edilen yan etkisi yoktur. Uygulamanın yapıldığı bölgede cihaz ve ısı kaynaklı hafif bir kızarıklık oluşabilir. Ancak bu kızarıklığın birkaç saat içerisinde ortadan kalktığı görülür. Bunun dışında işlem uzmanımız tarafından yapıldığı için kişilerin sağlıkları için olumsuzluk içeren bir rahatsızlık yaşamaları mümkün olmaz.

Radyofrekansın Ücreti Ne Kadar?

Radyofrekansta ücret sorunun büyüklüğü, uygulama seans sıklığı ve ek hizmetler göz önüne alınarak belirlenir. Bu nedenle ücretin kişiden kişiye değişmesi mümkündür. Bunun için salonumuzla iletişim ve ön görüşme yapılarak fiyat bilgisinin alınması gerekir.

Radyofrekansın Öncesinde Hangi Hazırlıklar Yapılır?

Güzellik salonumuz aracılığıyla radyofrekans uygulaması yaptıracak kişilerin ön hazırlık yapmaları gerekir. Bu ön hazırlıklar bol su tüketimi, dengeli beslenme ve spor yapmaktır. Bunun dışında uygulama günü için ekibimizin verdiği diğer uyarılar dikkate alınmalıdır.

Radyofrekansın Sonrasında Neler Yapılır?

Radyo dalgalarının etkisiyle bölgesel zayıflamanın sağlanmasının ardından kişilerin sorunu yeniden yaşamamak için gerekli kurallara uymaları gerekir. Bu aşamada en önemli kural beslenmeye dikkat etmektir.

Yağ oluşumuna neden olacak zararlı, hazır ve yağlı gıdalardan uzak durulmalıdır. Bunun dışında tuz ödem oluşturduğu için tuzdan uzak durulmalıdır. Selülit ve yağlanmadan korunmak için düzenli spor yapmaya dikkat edilmelidir. Bunun dışında seans aralığını takip ederek zamanında yeni seansı almaya gayret göstermek gerekir.

Este La Vie Güzellik Salonundan Radyofrekans Hizmeti Nasıl Alınır?

Este La Vie Güzellik Salonu’ndan radyofrekans hizmeti almak için randevu almak veya ön görüşme yapmak gerekir. Bu görüşmelerde ya da randevuda ihtiyaçlar belirlenir. Böylelikle uygulama için uygun zaman seçilerek randevu verilir.

Salonumuzda radyofrekans için gerekli görülen tüm teçhizatın bulunması sayesinde uygulama doğru şekilde gerçekleşir. Kişilerin kendi imkanları ile yapmaları mümkün olmayan bu bölgesel zayıflama işlemi ile daha fit görünüm kazanılmış olur.

Ayrıca merdiven altı hizmet veren yerlerden kaçınılarak salonumuzun ve uzmanlarımızın verdiği kaliteli hizmetlerin tercih edilmesi gerekir. Bu sayede herhangi bir zarar görmeden istenen incelme ve yağlanma sorunlarına kurtulmak mümkün olur.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”
[ez-toc]