Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Shape Smart
Este La Vie

Shape Smart

Shape Smart, son teknolojiye sahip bir vücut şekillendirme ve zayıflama sistemidir. Bu sistem, güvenli ve etkili bir şekilde vücuttaki yağ hücrelerini hedef alarak bölgesel incelme, zayıflama ve sıkılaşma sağlar. Shape Smart, non-invaziv bir yöntemdir ve cerrahi işlemlere gerek kalmadan istenilen bölgelerdeki yağların azalmasına yardımcı olur. Bu teknoloji, ultrason ve radyo frekansı gibi güvenli enerji kaynaklarını kullanarak yağ hücrelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlar.

Bu cihaz 5 farklı sistemden yararlanarak kusursuz bir görünümün elde edilmesini sağlar.

Bu sistemlerin isimleri şöyledir;

  • Vakum sistemi
  • Bipolar radyofrekans (RF) sistemi
  • NR sistemi
  • Kızılötesi (IR) sistemi
  • Mekanik silindir sistemi

Cihaz 5 farklı sistemi sırayla ve entegre şeklinde kullanarak kişilerinin deri altı ve deri üstüne nüfuz eder. Böylelikle sorunların yok edilerek istenilen görünümün elde edilmesini sağlar. Vücudun hemen her bölümü için kullanılabilen cihazın etki alanı da büyüktür. Böylelikle kısa sürede başarı kazanılmasını sağlar.

Shape Smart Fiyatları

Shape Smart Fiyatları, uygulamanın yapılacağı bölgeye, seans sayısına ve salonun sunduğu diğer hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle, bir dizi seansın fiyatı paket halinde sunulur ve bu paketlerin maliyeti değişkenlik gösterebilir. Este La Vie Güzellik Salonu olarak, Shape Smart’in uygun fiyatlarla sunulduğu paket seçeneklerimiz hakkında size yardımcı olabiliriz.

Shape Smart

Shape Smart Zayıflama

Shape Smart, vücutta biriken yağların hedeflenerek parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlayan bir zayıflama yöntemidir. Bu teknoloji, özellikle egzersiz ve diyetle hedeflenemeyen bölgelerdeki yağların azaltılmasına yardımcı olabilir. Shape Smart uygulaması, sağlıklı bir yaşam tarzıyla birlikte düzenli olarak yapıldığında etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Shape Smart Yan Etkileri

Shape Smart, non-invaziv bir yöntem olduğu için genellikle ciddi yan etkileri yoktur. Ancak, bazı kişilerde hafif kızarıklık, şişlik veya hassasiyet gibi geçici yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler genellikle uygulamanın hemen ardından ortaya çıkar ve birkaç gün içinde kendiliğinden geçer. Este La Vie Güzellik Salonu olarak, müşterilerimizin konforu ve güvenliği bizim için önemlidir ve Shape Smart uygulaması öncesinde ve sonrasında her türlü desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Shape Smart Faydaları Neler?

Güzellik Salonu Este La Vie’de sunduğumuz Shape Smart hizmeti Avrupa’da tercih edilen en gelişmiş yöntemdir. Birden fazla sistemi kullanarak başarı elde etmesi nedeniyle insanların güvenle tercih ettiği estetik işlemidir. Bu işlemin kişilere sağladığı faydalardan bir kısmı;

  • Vücudun fazla yağ dokularından arındırılarak fit görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Yağ, selülit veya sarkma gibi nedenlerle görünüşü bozulan vücudun şekillenmesine sağlar.
  • Cilt yapısını sıkılaştırarak daha zayıf bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.
  • Cildin sorunlarından kurtularak sağlıklı hale gelmesini sağlar.
  • Metabolizmanın hızlanmasına katkı sağlar.

Shape Smart cihazının geniş alanda etkili olması sayesinde işlemin faydaları daha hızlı şekilde görülmeye başlar. Ayrıca birden fazla alana etki ettiği için orantılı şekilde bölgesel incelmenin gerçekleşmesi mümkün olur.

Shape Smart Etkileri

Shape Smart Etkileri Shape Smart uygulaması, vücutta yağ hücrelerini hedef alarak bölgesel incelme, zayıflama ve sıkılaşma sağlar. Uygulama sonrası genellikle ciltte bir gerginlik ve sıkılaşma hissi oluşur. Ayrıca, zamanla yağ hücrelerinin parçalanması ve vücuttan atılmasıyla birlikte belirgin bir incelme ve şekil değişikliği görülebilir.

Shape Smart Bölgesel İncelme & Zayıflama ve Sıkılaşma

Shape Smart, bölgesel incelme, zayıflama ve sıkılaşma için özel olarak tasarlanmış bir teknolojidir. Bu uygulama, istenilen bölgelerdeki yağları hedef alarak cilt altındaki yağ tabakasını inceltir ve sıkılaştırır. Özellikle karın, bel, kalça, basen ve bacak gibi problemli bölgelerde etkili sonuçlar sağlayabilir. Shape Smart, vücut şeklini yeniden tanımlamak ve daha fit bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

Este La Vie Güzellik Salonu olarak, Shape Smart’in Pendik, Kurtköy, Sultanbeyli ve Yenişehir’deki şubelerimizde sunduğumuz hizmetler arasında yer aldığını belirtmek isteriz. Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için uzman personelimizle birlikte çalışıyoruz ve Shape Smart gibi yenilikçi teknolojileri kullanarak müşterilerimizin güzellik ve sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Shape Smart Kullanıcı Yorumları

Shape Smart’i deneyen kullanıcılar genellikle sonuçlardan memnun kalmaktadır. Uygulama sonrası belirgin bir incelme ve sıkılaşma hissi yaşayan kullanıcılar, genellikle uygulamanın etkili olduğunu ve istedikleri sonuçları elde ettiklerini belirtmektedirler. Este La Vie Güzellik Salonu olarak, Shape Smart’i deneyen müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir.

Shape Smart Nasıl Uygulanır?

Shape Smart uygulamasının yapılabilmesi için mutlaka gelişmiş teknolojiye sahip cihazın kullanılması gerekir. İşleme başlamadan önce cilde analiz işlemi yapılır ve analiz sonuçlarına göre uygun malzeme kullanımına karar verilir. İlk olarak vakum sisteminin bölgeye yerleştirilmesi sağlanır.

Bipolar radyofrekanstan yararlanarak 20 mm derinlikteki yağların yakılması sağlanır. IR sistemi ise 2 mm derinlikte vücudun ısıtılmasını sağlar. Mekanik silindir sisteminden yararlanılarak işlemlerin masaj yapılarak gerçekleşmesi sağlanır. Ayrıca lenf drenaj yöntemi kullanılarak yağların bulunduğu bölgeye basınç uygulanarak yakım gerçekleşir.

Shape Smart Kimlere Uygulanamaz?

Shape Smartla bölgesel zayıflamayı insanların çoğunluğu yaptırmak isterler. Böylelikle vücutlarının istedikleri fit görünüme kavuşmasını sağlayacağına inanırlar. Ancak bu yöntem günümüzde her insan için uygulanamayacak durumdadır. Uygulanamayacak kişiler içerisinde bulunanlara ekibimiz bu işlemi uygulamaz ve farklı yöntemler için yönlendirme yapar. Bu kişiler arasında kemoterapi, kalp damar, kanser, böbrek, karaciğer ve dolaşım sistemi hastaları ile hamileler vardır. Bunların dışındaki rahatsızlıklarda işlemin yapılması sakıncalı değildir ancak rahat etmeyen kişilerin doktorlarından onay alarak işlemi yaptırmaları daha doğru olur.

5 teknolojik sistemden yararlanarak bölgesel zayıflamayı sağlayan Shape Smart’ın uygulama bölge sayısı oldukça fazladır. Kol, uyluk, kalça, baldır, basen, karın,yüz ve gıdı bölgeleri uygulamanın en çok yapıldığı bölgelerdir.

Kızılötesi, RF, NR, mekanik silindir ve vakum sistemlerini kullanan Shape Smart birden fazla seansla uygulanan zayıflama yöntemidir. Seans sayıları ve içeriği kişilerin selülit, vücut yapısındaki bozukluk ve yağ durumuna göre belirlenir. Seans sayısı ise genellikle 8  seanstan oluşur.

Anestezi ihtiyacı duyulmaksızın gerçekleştirilen Shape Smart işlemi 40 dakika kadar sürer. Tek seans uygulandığı için bu seans sonunda kişiler evlerine gidebilirler.

Vücutları için Shape Smart yönteminden yararlanan kişilerin işlemin ardından iyileşme süreleri yoktur. Hassasiyet oluşmadığı için işlem yaptıran kişilerin işlerine veya sosyal hayatlarına hemen dönmeleri mümkündür.

Günümüzde en gelişmiş bölgesel incelme yöntemi olarak kabul edilen Shape Smart’ın bilinen zararı yoktur. Aksine insanların vücutlarının şekillenmesine yardımcı olur. Ayrıca görüntü sıkıntısı yaşatan selülitten, ödemden ve yağdan kurtulmayı kolaylaştırır.

Este La Vie uzmanlarımız eşliğinde Shape Smart uygulaması yaptıran kişilerin beslenme düzenlerine dikkat etmeleri gerekir. Yağ oluşumuna neden olacak gıdalardan uzak durmaları en temel kuraldır. Bunun dışında vücutlarında ödem oluşmamasına dikkat etmeleri gerekir. Uygulamanın hemen ardından egzersiz ve spor yapmamaya dikkat etmeleri şarttır. Bunlar dışında uygulamanın etki etmesi için günlük su tüketim miktarına dikkat edilmelidir.

Este La Vie Shape Smart hizmeti için net fiyat bilgisi vermemiz doğru değildir. Çünkü uygulamanın içeriği kişinin istekleri ve vücutlarının durumuna göre belirlenir. Bu içerikte fiyatın ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenle muayene ve analiz işleminden sonra fiyat öğrenilmelidir.

Fiyat konusu sizleri tedirgin ediyor olabilir ancak Shape Smart işlemini tercih ederseniz başarı derecesi yüksek işlem yaptırmış olursunuz. Ayrıca evinizde kendi imkanlarınızla 5 yöntemi uygulamanız imkansızdır. Belirli bir ücreti ödeyerek 5 yöntemi kullanarak doğru, hızlı ve güvenli şekilde bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz.

“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!

 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”