Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Shape Smart
Este La Vie

Shape Smart

Este La Vie

Shape Smart

Shape Smart akıllı zayıflama imkanı veren bir teknolojidir. Shape Smart cihazı 5 farklı sistemden yararlanarak kusursuz bir görünümün elde edilebilmesi sağlanır. Shape Smart Bölgesel zayıflama ihtiyacı olan kişilere sunduğumuz hizmetler arasında Shape Smart hizmeti bulunur. Este La Vie Güzellik Salonu’nda steril ortamda uzman kadromuzla verdiğimiz bu hizmet sayesinde kişilerin vücutlarındaki pürüzlü ve şişkin görüntülerden kurtulmasına yardımcı oluyoruz. Hizmetimizin merak edilen tüm detayları;

Shape Smart Nedir?

Shape Smart insanlara akıllı zayıflama imkanı veren bir teknolojidir. Akıllı zayıflamanın uygulanabilmesi için yöntemle aynı ismi taşıyan teknolojik cihaz kullanılır. Bu cihaz 5 farklı sistemden yararlanarak kusursuz bir görünümün elde edilmesini sağlar.

Bu sistemlerin isimleri şöyledir;

  • Vakum sistemi
  • Bipolar radyofrekans (RF) sistemi
  • NR sistemi
  • Kızılötesi (IR) sistemi
  • Mekanik silindir sistemi

Cihaz 5 farklı sistemi sırayla ve entegre şeklinde kullanarak kişilerinin deri altı ve deri üstüne nüfuz eder. Böylelikle sorunların yok edilerek istenilen görünümün elde edilmesini sağlar. Vücudun hemen her bölümü için kullanılabilen cihazın etki alanı da büyüktür. Böylelikle kısa sürede başarı kazanılmasını sağlar.

Shape Smart Faydaları Neler?

Güzellik Salonu Este La Vie’de sunduğumuz Shape Smart hizmeti Avrupa’da tercih edilen en gelişmiş yöntemdir. Birden fazla sistemi kullanarak başarı elde etmesi nedeniyle insanların güvenle tercih ettiği estetik işlemidir.

pendik-bolgesel-incelme-zayiflamaBu işlemin kişilere sağladığı faydalardan bir kısmı;

  • Vücudun fazla yağ dokularından arındırılarak fit görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Yağ, selülit veya sarkma gibi nedenlerle görünüşü bozulan vücudun şekillenmesine sağlar.
  • Cilt yapısını sıkılaştırarak daha zayıf bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.
  • Cildin sorunlarından kurtularak sağlıklı hale gelmesini sağlar.
  • Metabolizmanın hızlanmasına katkı sağlar.

Shape Smart cihazının geniş alanda etkili olması sayesinde işlemin faydaları daha hızlı şekilde görülmeye başlar. Ayrıca birden fazla alana etki ettiği için orantılı şekilde bölgesel incelmenin gerçekleşmesi mümkün olur.

Shape Smart Nasıl Uygulanır?

Shape Smart uygulamasının yapılabilmesi için mutlaka gelişmiş teknolojiye sahip cihazın kullanılması gerekir. İşleme başlamadan önce cilde analiz işlemi yapılır ve analiz sonuçlarına göre uygun malzeme kullanımına karar verilir. İlk olarak vakum sisteminin bölgeye yerleştirilmesi sağlanır.

Bipolar radyofrekanstan yararlanarak 20 mm derinlikteki yağların yakılması sağlanır. IR sistemi ise 2 mm derinlikte vücudun ısıtılmasını sağlar. Mekanik silindir sisteminden yararlanılarak işlemlerin masaj yapılarak gerçekleşmesi sağlanır. Ayrıca lenf drenaj yöntemi kullanılarak yağların bulunduğu bölgeye basınç uygulanarak yakım gerçekleşir.

Shape Smart Kimlere Uygulanamaz?

Shape Smartla bölgesel zayıflamayı insanların çoğunluğu yaptırmak isterler. Böylelikle vücutlarının istedikleri fit görünüme kavuşmasını sağlayacağına inanırlar. Ancak bu yöntem günümüzde her insan için uygulanamayacak durumdadır. Uygulanamayacak kişiler içerisinde bulunanlara ekibimiz bu işlemi uygulamaz ve farklı yöntemler için yönlendirme yapar. Bu kişiler arasında kemoterapi, kalp damar, kanser, böbrek, karaciğer ve dolaşım sistemi hastaları ile hamileler vardır. Bunların dışındaki rahatsızlıklarda işlemin yapılması sakıncalı değildir ancak rahat etmeyen kişilerin doktorlarından onay alarak işlemi yaptırmaları daha doğru olur.

Shape Smart Pendik

Shape Smart Hangi Bölgelere Uygulanır?

5 teknolojik sistemden yararlanarak bölgesel zayıflamayı sağlayan Shape Smart’ın uygulama bölge sayısı oldukça fazladır. Kol, uyluk, kalça, baldır, basen, karın,yüz ve gıdı bölgeleri uygulamanın en çok yapıldığı bölgelerdir.

Shape Smart Seans Sayısı Kaç?

Kızılötesi, RF, NR, mekanik silindir ve vakum sistemlerini kullanan Shape Smart birden fazla seansla uygulanan zayıflama yöntemidir. Seans sayıları ve içeriği kişilerin selülit, vücut yapısındaki bozukluk ve yağ durumuna göre belirlenir. Seans sayısı ise genellikle 8  seanstan oluşur.

Shape Smart Operasyon Süresi Ne Kadar?

Anestezi ihtiyacı duyulmaksızın gerçekleştirilen Shape Smart işlemi 40 dakika kadar sürer. Tek seans uygulandığı için bu seans sonunda kişiler evlerine gidebilirler.

Shape Smart Sonrasında İyileşme Süresi Ne Kadar?

Vücutları için Shape Smart yönteminden yararlanan kişilerin işlemin ardından iyileşme süreleri yoktur. Hassasiyet oluşmadığı için işlem yaptıran kişilerin işlerine veya sosyal hayatlarına hemen dönmeleri mümkündür.

Shape Smart Zararı Var Mı?

Günümüzde en gelişmiş bölgesel incelme yöntemi olarak kabul edilen Shape Smart’ın bilinen zararı yoktur. Aksine insanların vücutlarının şekillenmesine yardımcı olur. Ayrıca görüntü sıkıntısı yaşatan selülitten, ödemden ve yağdan kurtulmayı kolaylaştırır.

Shape Smart Uygulamasından Sonra Neler Yapılmamalı?

Este La Vie uzmanlarımız eşliğinde Shape Smart uygulaması yaptıran kişilerin beslenme düzenlerine dikkat etmeleri gerekir. Yağ oluşumuna neden olacak gıdalardan uzak durmaları en temel kuraldır. Bunun dışında vücutlarında ödem oluşmamasına dikkat etmeleri gerekir. Uygulamanın hemen ardından egzersiz ve spor yapmamaya dikkat etmeleri şarttır. Bunlar dışında uygulamanın etki etmesi için günlük su tüketim miktarına dikkat edilmelidir.

Shape Smart Fiyatları Nelerdir?

Este La Vie Shape Smart hizmeti için net fiyat bilgisi vermemiz doğru değildir. Çünkü uygulamanın içeriği kişinin istekleri ve vücutlarının durumuna göre belirlenir. Bu içerikte fiyatın ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenle muayene ve analiz işleminden sonra fiyat öğrenilmelidir.

Fiyat konusu sizleri tedirgin ediyor olabilir ancak Shape Smart işlemini tercih ederseniz başarı derecesi yüksek işlem yaptırmış olursunuz. Ayrıca evinizde kendi imkanlarınızla 5 yöntemi uygulamanız imkansızdır. Belirli bir ücreti ödeyerek 5 yöntemi kullanarak doğru, hızlı ve güvenli şekilde bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”
[ez-toc]