Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Sırt Bakımı
Este La Vie

Sırt Bakımı

Este La Vie

Sırt Bakımı

Kişilerin vücutlarının her bölümünde duyulan bakım ihtiyacı sırt için de geçerlidir. Yapılan bakım sırtta yaşanan sorunlardan kurtulmayı ve kişilerin rahatlamasını sağlar. Bunun için Este La Vie Güzellik Salonu vücut ve cilt bakım hizmetlerimiz arasında sırt bakımı da bulunur. Sırt yapısına uygun bakım çalışmaları ile sırttaki sıkıntıların ortadan kalkarak insanların hoşnut olması sağlanır.

Sırt Bakımı Nasıl Yapılır?

Sırt BakımıSırt bakımı, sırtında sivilce, siyah nokta, akne, yağ ve leke bulunanlar için verdiğimiz bakım hizmetidir. Hizmetimiz sırtın sağlıklı ve temiz olmasını sağlamak için verilir.

Sırt bakımında gerçekleştirdiğimiz işlemler temizleyici, peeling ve buhardır. Cilt özelliklerine uygun temizleyici ürünlerden yararlanarak cildin yağ ve kirden temizlenmesini sağlarız. Temizliğin ardından cilde uygun peeling uygulamasını gerçekleştiririz.  Son olarak sırta buhar uygulaması yaparak kapalı olan gözeneklerin açılmasını sağlarız.

Sırt bakımında kullandığımız temizleyici ürünler ve uygulama aşamaları sırtta sivilce, siyah nokta ve akne gibi bulunan olumsuzluklara göre değişir. Sivilce için ayrı siyah nokta için ayrı ürün kullanımı yapılarak kesin sonuç almak hedeflenir.

Sırt Bakımını Kimlerin Yaptırması Uygundur?

Sırt bakımından tüm cilt tiplerine sahip olan kişilerin yararlanması mümkündür. Uygulama da sağlık açısından olumsuzluk yaşatacak işlemler yapılmadığı için sırtında rahatsızlık yaratan durumlar olduğunu düşünen her bireyin salonumuza gelerek hizmet alması mümkündür. Ayrıca salonumuzda cinsiyet ayrımı yapılmaksızın hizmet sunulur.

Sırt Bakımında Kaç Seans Vardır?

Este La Vie Güzellik Salonunda sırt bakımı işlemimiz 4 seans şeklinde verilir. 4 seans içerisinde sırta temizleyici uygulaması, peeling, ve buhar işlemleri sırasıyla uygulanır. Seans aralığı ise ayda 1 şeklindedir. Ancak sırtta yaşanan şikayetlere göre seans tekrarının daha kısa zamanda gerçekleşmesi de mümkündür.

Sırt Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer?

Güzellik salonumuzda sırt bakımı gerekli cihaz ve temizleyici ürünler kullanılarak yapılır. Bakım işlemimizin süresi ise 1 saattir.

Sırt Bakımının Faydaları Nelerdir?

Cilt tipine uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz sırt bakımı sayesinde insanlar rahatsızlıklarından kurtulurlar.

Bakımımızın kişiler için faydaları;

  • Sırt kaşıntısından kurtuluş sağlar.
  • Sırtın sivilcelerden kurtularak pürüzsüz olmasını sağlar.
  • Sırttaki sorunlar ortadan kalktığı için hareket kısıtlaması yaşanmaz.
  • Güzel bir sırta sahip olunur.
  • Temiz bir sırta sahip olunur.

Faydaları elde etmek için 1 saatinizi ayıracağınız sırt bakım hizmetimizden yararlanmanız gerekir. Ekibimiz bakım esnasının dışında öncesi ve sonrasında da sizlere destek verir.

Sırt Bakımı Pendik

Sırt Bakımının Zararları Nelerdir?

Sırt bakımı sırtın akne, sivilce ve istenmeyen durumlardan kurtulmasını amaçlayan bir hizmettir. Bakım işlemi peeling, masaj, temizlik ve buhar işlemlerinden oluştuğu için kişinin cildine herhangi bir zarar vermez. Aksine sırtın temiz, pürüzsüz ve güzel görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Sırt Bakımından Sonra Uyulması Gereken Kurallar Nelerdir?

Salonumuzda sırt bakımı yaptıran kişilerin aynı gün banyo yapmamaya dikkat etmeleri gerekir. Gözenekler açıldığı için sırta sabun veya şampuan temas etmesinden kaçınmak şarttır. Bunun dışında ilk 1-2 saat su temasından kaçınmak gerekir. Bunun dışında sırt bakımının ardından normal yaşama dönmekte sakınca yoktur.

Neden Sırt Bakımını Güzellik Salonunda Yaptırmak Gerekir?

Sırtında leke, akne ya da sivilce bulunan kişilerin evlerinde yapabilecekleri peeling ve kür önerileri vardır. Bunları insanların araştırarak uygulaması mümkündür. Ancak bu öneriler cilt tipi ayırt etmeksizin paylaşılır.

Uygulamanın cilt tipine uygun olmayan ürünlerle yapılması sırttaki sivilcelerin, lekelerin ya da aknelerin artmasına neden olur. Ayrıca yanlış ürünlerin kullanımı tahriş ve kaşınma sorunlarını da ortaya çıkarır. Bunun için sırt bakımının güzellik salonlarında yaptırılması gerekir.

Sırt bakımı için doğru ve başarı garantili hizmetin alınması uzmanlarla çalışan güzellik salonumuzun tercih edilmesiyle mümkün olur. Sırta kişilerin kendi imkanları ile ulaşmaları zor olduğundan sırtın her bölümünün temizlenmesi için uzman desteğinin tercih edilmesi gerekir.

Sırt Bakım Ne Zaman Yapılır?

Este La Vie Güzellik Salonu’nu tercih ederek sırt bakımını 4 mevsim boyunca yaptırmanız mümkündür. Sırtınızda sivilce, siyah nokta, akne ya da leke oluştuğunu düşünüyorsanız zaman kaybetmeden randevu alarak bakım yaptırarak sorunlarınızdan kısa sürede kurtulursunuz.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”