Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Vücut-Bakımı-Kadın-Erkek
Este La Vie

Vücut Bakımı

Sirt Bakimi

Sırt Bakımı

Kadın / Erkek Sırt Bakımı
Beyazlatma

Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk Altı Beyazlatma / Renk Açma
Leke Bakimi

Leke Bakımı

Erkek / Kadın Leke Bakımı ve Tedavisi
Anti Aging

Anti Aging

Anti Aging Cilt Bakımı
KarbonPeeling

Karbon Peeling

Kadın / Erkek Karbon Peeling Vücut Bakımı

Güzellik, aynada kendini seyreden sonsuzluktur.”

Vücut Bakımı

İnsanların vücutlarının daha iyi bir görünüme kavuşması için vücut bakımına ihtiyaçları vardır. Vücudun çeşitli bölgelerinin bu bakımı ihtiyacı vardır ve yapılan bakım sayesinde daha sağlıklı bir vücudun ortaya çıkması mümkündür.

Bu nedenle Este La Vie Güzellik Salonu ailesi olarak farklı yaş grubundaki insanlara vücut bakımları yapıyoruz. Doğru yöntemleri kullanarak uzmanlarımız aracılığıyla yaptığımız uygulamalar sayesinde insanların vücutlarından memnun hale kalmalarını sağlıyoruz.

Vücut Bakımı Hizmetleri

Vücut insanın gövdesini ifade ettiğinden uygulamalarımız insanların vücutlarının hemen her bölümü için belirlenerek hazırlanmıştır.

Ekibimizin insanların hoş görünen ve sağlıklı bir vücuda sahip olmaları için sunduğu vücut bakımı hizmetleri şunlardır;

  • Karbon peeling
  • Sırt bakımı
  • Leke bakımı
  • Koltuk altı renk açma
  • Anti aging bakımı
  • Lazer epilasyon
  • Bölgesel incelme

Este La Vie ailesi olarak uygulamalarımızı yapmadan önce vücudun nelere ihtiyacı olduğunu saptıyoruz. Saptamanın ardından uygulama için gerekli ortamı, ekipmanı ve uzmanı belirliyoruz. Ayrıca vücudun uygulamaya hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Ön hazırlıklarımızın ardından ise kişiler için en doğru uygulamayı seanslar halinde gerçekleştiriyoruz.

Karbon Peeling

Aktif karbondan yararlanarak cildin yağdan, tozdan, ölü derilerden ve kirden arınmasını sağladığımız vücut bakımı karbon peelingtir. Ayrıca karbon peeling uygulamamız cilt rahatsızlıklarından şikayetçi olan kişiler için uygun bir bakım türüdür. Maske şeklinde yaptığımız uygulama yaygın olarak yüz için tercih edilir.

Karbon Peelingten Kimler Yararlanabilir?

Karbon peeling uygulamamızda yaş sınırlaması yoktur. Cildinde rahatsızlık, leke, yağ, toz veya ölü deri bulunan kişiler için uygundur. Ayrıca uygulamamızda cinsiyet ayrımı da bulunmaz. Aktif karbona karşı alerji taşımayan veya diğer sağlık sorunları bulunmayan herkes için merkezimizde uygulanır.

Neden Karbon Peelinge Gerek Duyulur?

Ciltte lekelerin bulunması insanları rahatsız eder. Bu lekelerden kurtulmak için karbon peeling uygun bir işlemdir. Bunun dışında cansız bir cilt her insanı rahatsız eder. Buna bağlı olarak da karbon peelinge ihtiyaç duyulur.

Karbon Peeling Kaç Seansta Tamamlanır?

Este La Vie Güzellik Salonu karbon peeling uygulamamız ortalama 4-5 seansta tamamlanır. Yaptığımız doğru uygulamanın etkisi ise kişinin evde uygulayacağı doğru bakım ile uzayabilir.

Karbon Peeling Yararları Ve Zararları Nelerdir?

Karbon peeling uygulaması cildin temizlenmesi, gözeneklerin açılması, aknelerin iyileşmesi, lekelerin yok edilmesi, yağın dengelenmesi ve cildin parlak görünmesi gibi yararlara sahiptir. Uygulamanın zararları arasında ise ciltte kepeklenme oluşabilir. Ancak bu zararlar genellikle uzmanlar tarafından yapılmayan uygulamalarda gerçekleşir

Sırt Bakımı

Sırt bakımı vücut bakım uygulamalarımızdandır. Sırta insanların kendi imkanları ile ulaşmaları zor olduğundan gerekli bakım işlemini merkezimizde yapıyoruz. Sırtın yağ, akne, ölü deri ve sivilceden arınmasını sağlıyoruz. Bunun için cilt tipine uygun temizleme ürünlerinden yararlanıyoruz.

Temizlemenin ardından sırt için masaj uygulaması yaparak sırtta yaşanan sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Sırt bakımı işlemini hem kadınlar hem de erkekler için yapıyoruz. Her yaş grubu için verdiğimiz bu hizmetle sırtın temizlenip arındırılmasının dışında gerginliklerinin azalmasına yardımcı oluyoruz.

Sırt Bakımı Kaç Seans Yapılır?

Sırt bakımını tek seans şeklinde uyguluyoruz. Seans süremiz ise minimum 60 dakika oluyor. Bu süre içerisinde sırtın temizlenmesi, gerginliğinin azalması ve masajını tamamlıyoruz.

Leke Bakımı

Vücut bakımı hizmet çeşitlerimizden biri de leke bakımıdır. Bu hizmetimiz vücudun çeşitli bölümlerinde görülen siyah nokta, sivilce ve akne lekesi, güneş lekesi, yaşlılık lekesi, doğum lekesi ve çil gibi lekelerin giderilmesini kapsar. Bu lekelerin yok edilmesi ve böylelikle insanların vücutlarına bakınca kendilerini mutlu hissetmeleri adına çalışıyoruz.

Leke Bakımı Yöntemleri Nelerdir?

Vücutta bulunan çil, siyah nokta, doğum lekesi ve güneş lekesi gibi rahatsızlık veren lekelerin yok edilmesi için birden fazla yöntemden yararlanıyoruz. Bu yöntemler şunlar oluyor; dermapen, iğnesiz mezotetapi,qQ switch lazer gibi yöntemler oluyor. Bu yöntemleri ise kişilerin sağlık durumu, vücut tipi ve lekenin türü ya da şekline bakarak uyguluyoruz. Bu sayede insanların lekelerinden büyük oranda kurtulmalarını sağlıyoruz.

Leke Bakımı Kaç Seans Yapılır?

Leke bakım hizmetimizde seans sayısı lekenin boyutu ve derinliğine göre değişir. Basit ve küçük lekelerden kurtulmak için 4-5 seans yeterlidir. Ancak daha büyük ve derin lekeler için 10 seans ve üzerinde uygulama gereklidir.

Leke Bakımı Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Leke bakımından vücudundan rahatsızlık hissettiren lekeler bulunan tüm insanlar yararlanabilir. Bu insanların iğnesiz mezoterapi, dermapen veya Q switch lazer yöntemleri için sağlık durumlarının uygun olması yeterlidir. Buna ek olarak kişilerin hamile olmamaları veya regl olmamaları gerekir.

Akordiyon

Koltuk Altı Renk Açma

Koltuk altlarında kararma olan kişiler görüntüden rahatsızlık duyarlar. Bu nedenle Este La Vie Güzellik Salonu vücut bakım hizmetlerimiz arasında koltuk altı renk açmaya da yer veriyoruz. Lazer cihazları kullanarak koltuk altlarının daha beyaz görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Bunu da lazer ışınlarının renk pigmentlerini parçalayarak açık renkli hale dönüştürmesi suretiyle yapıyoruz. Koltuk altları için yaptığımız bu uygulama Q switch lazer ile yapılıyor.

Kimler Koltuk Altı Renk Açma Yaptırabilir?

Koltuk altında kararma görülen kişilerin uygulamamızı yaptırmaları mümkündür. Kararmanın nedeni obezite, diyabet, kanser, hormonal bozukluklar ve genetik özellikler olduğu için bu rahatsızlıklara sahip kişilerin yaptırma yoğunluğu daha fazladır.

İçeriği

Koltuk Altı Renk Açma Kaç Seans Yapılır?

Q switch cihazından yararlanarak yaptığımız koltuk altı renk açma işlemimiz ortalama 4-6 seans sürer. Kişilerin ilk seans itibariyle değişimi görmeye başlamaları mümkün olur.

Neden Koltuk Altı Renk Açmaya İhtiyaç Duyulur?

Koltuk altlarında kararma olan kişiler yaz aylarında kolsuz tshirt giymekte sıkıntı yaşarlar. Bunun dışında denize girdiklerinde kendilerini rahat hissetmezler. Bunlara ek olarak günlük hayatta kararmış görüntüden rahatsız olurlar. Bunlar nedeniyle de uygulamayı yaptırmayı tercih ederler.

Anti Aging Bakımı

Vücut bakımı hizmetlerimiz arasında anti aging bakımına da yer veriyoruz. Anti aging bakımı ile insanların kırışıklarından kurtulmasını, olası kırışıkların engellenmesini ve ciltlerinin sıkı görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Yaşlanmanın etkilerini azaltmayı ve önlemeyi amaçladığımız anti aging bakımında birden fazla yöntemden yararlanıyoruz. Bu yöntemler içinde iğnesiz  mezoterapi,hydrafacial bakım,altın iğne,collagen ip,dermapen işlemleri yer alıyor.

Kimler Anti Aging Bakımı Yaptırabilir?

Anti aging bakımı yaşlanma karşıtı bakım işlemidir. Bu nedenle uygulamayı yaptıracak kişilerin 30 yaş üzerinde olmaları gerekir. Bunun dışında cildinde sarkmalar ve kırışıklıklar oluşmaya başlayan kişilere yapılır. Anti aging bakımının yararları ve zararları nelerdir?

İğnesiz mezotetapi,dermapen ,altın iğne ve hydrafacial gibi anti aging bakım uygulamaları kişilerin cildine uygun oldukları durumda uygulanır. Bu nedenle cilt yapısını olumsuz etkileyecek durumlar yaşanmaz. Bu nedenle bakım işlemlerimizin zararı yoktur. Bu bakım işlemlerinin yararları ise cildin sıkılaşması, kırışıklıkların engellenmesi ve sarkmaların ortadan kalkmasıdır.

Anti Aging Bakımı Kaç Seans Yapılır?

Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmak ve önlemek amacıyla yaptığımız anti aging bakım uygulamaları ortalama 4-5 seans devam eder. Uygulamanın etkili hale gelmesi ise 3 seansın bitimiyle başlar.60 dakika seans süresine sahip bakım uygulamamızın 6 ay kalıcılık süresi olur bu süre sonunda yeniden seanslara başlanması gerekir.

Lazer Epilasyon

Vücut bakımı için tercih ettiğimiz yöntemler arasında lazer epilasyon vazgeçilmezdir. İnsanların vücutlarının pek çok bölümünde istemedikleri tüylerin bulunması ve bu tüylerden kalıcı olarak kurtulmak istemeleri bu hizmeti vermemizin en önemli sebebidir. Lazer cihazlarından yararlanarak kıl köklerini yok ettiğimiz uygulamamız tüy bulunan her bölüme uygulanabilen bir yöntemdir.

Kimler Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Kadın ve erkeklerin 17-18 yaş üzerinde olmaları durumunda lazer epilasyon yaptırmaları mümkündür. Ancak bu yaş üzerindeki kişilerin epilasyon işlemini yaptırabilmeleri için hamilelik, epilepsi, AIDS, kanser, sedef ve SLE rahatsızlıklarının bulunmaması gerekir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Lazer epilasyonla vücutta bulunan tüylerden sonsuza kadar kurtulabilmek için maksimum 8-10 seans alınması gerekir. Kıl yoğunluğu ve uygulamanın yapılacağı alan göz önüne alınarak seans sayısı belirlenerek uygulama yapılır.Seans sayısı kişinin kıl yoğunluğuna bağlı olarak değişir.

Bölgesel İncelme

Vücut bakım hizmetlerimiz içerisinde bölgesel incelmeye de yer verilir. Vücudun farklı bölümlerinde ortaya çıkan yağ birikintilerinden kurtulmayı sağlayan bölgesel incelme uygulamamız yağ yakma yönteminden faydalanılarak uygulanır. Yağların yakılması içinse ekibimiz G5 masajı, lenf drenaj, soğuk lipoliz, pasif jimnastik, shape smart, radyofrekans ve kavitasyon yöntemlerini kullanır. Bu yöntemler için ayarlanan son teknoloji aletler kullanılarak yağ birikintisinin bulunduğu bölümdeki yağların yakılması sağlanır. Yağlar yakıldığı için fazla kilolu görünümden kurtulmak mümkün olur. Ayrıca yağların yakılmasının etkisiyle vücut sıkılaşır.

Kimler Bölgesel İncelme İşlemi Yaptırabilir?

Vücutlarında yağ birikmesi olduğunu düşünen tüm bireylerin bölgesel incelme yaptırması mümkündür. Ancak bu bireylerin kalp rahatsızlığı yaşamaları, hamile olmaları, metal proteze sahip olmaları veya kalp pili taşımaları durumunda uygulamaları yaptırmaları mümkün olmaz.

Bölgesel İncelme Kaç Seans Yapılır?

Güzellik salonumuzda bölgesel incelme için tercih edilen birden fazla yöntem vardır. Bunun etkisi ile yöntemlerimizin tercih edilmesine bağlı olarak seanslarımız farklılaşır. Ancak ortalama 8-10 seansta bölgesel incelmenin sağlanması mümkün olur.

“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”