Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Anti Aging
Este La Vie

Anti Aging

Este La Vie

Anti Aging

Vücut bakımı için tercih edilen anti aging Este La Vie Güzellik Salonu çalışmalarımız arasında bulunuyor. Uygulama için gerekli olan çalışan ve ekipmanı bünyemizde bulundurarak hizmetin en iyi şekilde sağlanması adına çalışıyoruz. Randevu sistemimiz sayesinde isteyen kişilerin randevu alarak istedikleri zamanda işlem yaptırmalarını sağlıyoruz.

Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) Cilt Bakımı Nedir?

Anti Aging PendikYaşlanma nedeniyle ortaya çıkan olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yarayan işleme anti aging cilt bakımı ismi veriliyor. Yaşlanma karşıtı cilt bakımı ismini de alan bu uygulama sayesinde yıllara meydan okuma imkanı buluyorlar.

Yapılan bakım işlemi sayesinde yaşlanma süreci yavaşlatılırken yaşlanma kaynaklı ciltte oluşan değişiklikler ortadan kaldırılıyor. Böylelikle insanların kendilerini yaşlı hissetmelerinin de önüne geçilmiş oluyor.Anti-Aging Cilt Bakım Uygulamaları Neler?

Yaşlanmanın etkilerini azaltabilmek amacıyla Este La Vie Salonu olarak birden fazla anti aging cilt bakım uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

İnsanlara yarar sağlamak için tercih ettiğimiz uygulamalar ise şunlardan oluşuyor;

  • İğnesiz Mezoterapi
  • Hydrafacial bakım
  • Radyofrekans
  • Lifting

Anti aging uygulamaları için yaşı, sağlık durumu uygun olan  tüm kişilere bu uygulamaların yapılmasını sağlıyoruz. Tercih ettiğimiz uygulamalar ise cildin durumuna bağlı olarak değişiyor.

Anti-Aging Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yaşlanma karşıtı uygulamaları gerçekleştirmeden önce sağlık taraması ve cilt analizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle cildin hangi işlem için uygun olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunu ve talepleri belirliyoruz. Bu belirlemenin ardından her yöntem için uygun cihazlarımızı ve uzmanlarımızı bir araya getirerek uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Böylelikle işlemlerin doğru şekilde ve insanları memnun edecek özelliklerde yapılmasını sağlıyoruz.

Anti-Aging Uygulaması Nerelere Yapılır?

Yaşlanma belirtileri vücudun neredeyse her yerinde görülebiliyor. Bu nedenle ekip olarak belirtilerin görüldüğü alanlara işlem yapıyoruz. Anti aging uygulamasını gerçekleştirdiğimiz yerler boyun, el, yanak, dudak, çene, göğüs, dekolte ve bacak gibi yerlerden oluşuyor.

Anti-Aging Uygulaması Kimlere Yapılır?

Anti-aging uygulamasının yapılabilmesi için kişilerin en az 30 yaşını geçmiş olmaları gerekir. Kişilerde 30 yaş itibariyle yaşlılık belirtileri görüldüğünden hizmet alabilecek kişiler bu yaş grubudur. Anti-aging uygulaması için cinsiyet tercihi yoktur. Ekibimiz hem erkeklere hem de kadınlara işlem yapıyor. Uygulamanın yapılabilmesi içinse kişilerin hamile olmamaları ve kanser tedavisi görmüyor olmaları gerekiyor.

Anti-Aging Uygulamasının Avantajları Neler?

Yaşlılık belirtilerinden şikayetçi olarak anti aging uygulaması yaptıran kişiler işlem sonunda avantajları görmeye başlıyor.

Avantajlar arasında;

  • Yaşlanma hızı yavaşlıyor.
  • Yaşlılık belirtileri ortadan kalkmış oluyor.
  • Ciltte leke oluşumuna karşı savunma mekanizması oluşturuluyor.
  • Hasar gören dokuların onarılmasını sağlıyor.
  • Cildin nemlendirilmesine katkı sağlıyor.

Avantajların uzun süreli olarak hissedilmesi için uygulamaların ardından kişilerin cilt bakım önerilerine harfiyen uymaları gerekiyor. Ayrıca ciltleri için uygun olmayan ürünleri kullanmamaları gerekiyor.

Anti Aging Kurtköy

Anti-Aging Uygulamasının Dezavantajı Var Mı?

Yaşlanma etkilerini azaltmak için kullanılan anti aging hizmeti sunulurken kişiye uygun yöntem belirleniyor. Doğru işlem yapıldığı için salonumuzu tercih eden kişilerin herhangi bir dezavantaj yaşaması mümkün olmuyor.

Anti-Aging Kaç Seanstan Oluşur?

Seans süreleri anti aging yöntemlerinde farklılık gösterir.Hydrafacial bakım ve iğnesiz mezoterapi 4-6 seanstan oluşur. Tüm yöntemler göz önüne alındığında seansların 4-8 seans arasında değiştiği görülüyor.

Anti-Aging Seans Aralıkları Nasıl Olur?

Kişilere anti aging seans uygulamamız 1-2 hafta aralıklarla gerçekleşiyor. Böylelikle yaşlılık etkisinin önlenmesi daha hızlı sağlanıyor. Seanslar tamamlandıktan sonra 1 yıl bekleme süresi oluyor ve kişiler 1 yılsonunda yeniden seanslara başlayabiliyorlar. Bir seansın tamamlanma süresi ise en az 40 dakika en fazla 60 dakika oluyor.

Anti-Aging Evde Yapılır Mı?

Yaşlanmanın etkilerini azaltmak ya da engellemek için kişilerin evde kullanabilecekleri anti aging krem ve bakım ürünleri vardır. Ancak bu ürünler kısa süreli etki sağlarlar ve kişilerin bu ürünleri sürekli kullanarak yaşlanmayı engellemeye çalışmaları gerekiyor.

Bu nedenle profesyonel hizmet sunan güzellik salonunda işlem yaptırmak uzun süreli kalıcılık sağladığından daha avantajlı oluyor. Bunun dışında cilt özelliklerine uygun ürünler ve uygulamalar yapıldığı için olumlu sonuç alma oranı daha yüksek oluyor.

Anti-Aging Uygulama Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlar kullanılacak anti aging yöntemi göz önüne alınarak belirleniyor. Fiyatta kişin yaşı, cilt tipi, cilt hasar oranı ve koordine edilecek cilt bakım yönteminin kullanılma durumu belirleyici oluyor. Bunun içinse işlemin öncesinde konsültasyon işleminin yapılması gerekiyor. Böylelikle ihtiyaçlar belirlenerek ekibimizce fiyat bilgisi net olarak verilebiliyor.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”