Este La Vie Logo
Sosyal Medya

Yol Tarifi (Navigasyon)
Google Maps | Yandex Maps

Koltuk Altı Beyazlatma
Este La Vie

Koltuk Altı Beyazlatma

Este La Vie

Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk altlarında ortaya çıkan kararmalar insanların rahatsızlık duymasına neden olur. Bu kararmalardan kaynaklı olarak giyim konusunda tereddütler yaşanır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için vücut bakım hizmetlerimiz arasına koltuk altı beyazlatma hizmetini de ekledik. Kararma görülen koltuk altlarını beyazlatarak insanların daha mutlu ve estetik kaygıları olmadan yaşam sürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Koltuk Altları Neden Kararır?

Koltuk Altı BeyazlatmaKoltuk altı kararması kadın erkek ayırt edilmeksizin görülebilen bir durumdur. Görüntü yönünden sıkıntı yaşatan kararmanın ortaya çıkmasının ise pek çok nedeni bulunur. Bu nedenler arasında hormonal bozukluk, ilaç kullanımı, genetik faktörler, obezite, kanser, tahriş, deodorant kullanımı ve terleme yer alır.Bu nedenler dolayısıyla melanin proteini salgısı artar ve bu salgının artmasıyla koyu renk pigmentleri çoğalır. Koyu renk pigmentlerinin fazlalaşmasına bağlı olarak da koltuk altının beyaz görünümü zaman içerisinde kararmaya doğru gider.


Koltuk Altı Beyazlatmada Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Güzellik salonumuzda koltuk altındaki kararmaların giderilmesini sağlamak için karbon peeling yönteminden yararlanıyoruzBunlar;Karbon Peeling: Karbon Peeling işleminde koltuk altındaki kararmaları aktif karbondan yararlanarak yok ediyoruz.Este La Vie Güzellik Salonu çalışanlarımız kişilerin sağlık durumu ve cilt özelliklerine bağlı olarak başarılı bir şekilde uygular. Uygulamaların seans sayısı ve içeriği ise seçime göre değişir.

Koltuk Altı Lazerle Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Este La Vie Güzellik Salonu hizmetimiz koltuk altı beyazlatmay Q switch lazer cihazından yararlanarak gerçekleştiriyoruz.Q switchten  yararlanarak koltuk altına ısı verilerek temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Temizlenen koltuk altına cilt tipine uygun serum uygulaması yapıyoruz.Serum uygulamamızın içeriğinde koltuk altı beyazlatıcı ürünler bulunuyor. Bu ürünleri içeren serumla koltuk altına masaj yapılmasını sağlıyoruz. Masajın ardından sudan yararlanarak serumun temizlenmesini sağlıyoruz.

Kimler Koltuk Altı Beyazlatmayı Tercih Edebilir?

Koltuk altında kararma sorunu olan herkesin beyazlatma hizmetinden yararlanması mümkündür. Beyazlatma için karbon peeling yöntemi kullanıldığı için bu yönteme kişinin uygunluğu analiz edildikten sonra sorun görülmezse işleme başlanır.

Koltuk Altı Beyazlatmaya Neden İhtiyaç Duyulur?

Erkek veya kadınlar koltuk altlarının normalden daha koyu görünmeye başladığını gördüklerinde rahatsızlık duyarlar. Bu kararma estetik açıdan kötü bir görünüme neden olur. Bu nedenle özellikle yaz aylarında koltuk altını gösterecek kıyafet tercih etmemelerine neden olur.Denize girmek veya güneşlenmek gibi durumlarda çeşitli sıkıntılar yaşarlar. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak ise Este La Vie koltuk altı beyazlatma yöntemlerini tercih etmekle mümkündür. Yapılan beyazlatma ile kısa sürede normal yaşama dönerek denize girmek, yazlık kıyafet giymek veya güneşlenmek mümkün olur.
Koltuk Altı Beyazlatma Pendik

Koltuk Altı Beyazlatma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Koltuk altı beyazlatmada işlem süresi bölgeye bağlı olarak değişir. Lazer yöntemi uzun süren ve genellikle kesin sonuç veren yöntemdir.

Koltuk Altı Beyazlatmada Kaç Seans Yapılır?

Koltuk altındaki kararmanın yok edilmesini sağlayan beyazlatma işleminde franksiyonel lazer yönteminden yararlanılıyorsa seans sayısı tektir. Tek seansın ardından beyazlamanın görülmeye başlanması mümkündür.

Ancak seans sayısının kararma oranına, yoğunluğuna ve cilt rengine göre artması da mümkündür. Kesin sonuç için lazer seanslarının 4 defa uygulanması gerekir.

Koltuk Altı Beyazlatmanın Kalıcılığı Var Mıdır?

Este La Vie koltuk altı beyazlatmanın kalıcılık oranı kişilere bağlıdır. Çünkü koltuk altındaki kararmanın genetik ve sağlık sorunlarının dışında bireysel nedenleri de vardır. Kişilerin kararmaya neden olan durumları tekrar yaşaması kararmanın yenilenmesine neden olur.

Örneğin yanlış tıraş yöntemi, deodorant kullanımı, yanlış kıyafet tercihi ve terleme oranının yüksek olması kararmanın tekrarlamasını mümkün kılar. Ancak kişilerin ekibimizin beyazlatma sonrası önerilerini dikkate almaları ile sorunu tekrar yaşamama oranları oldukça yüksektir.

Evde Koltuk Altının Beyazlatılması Mümkün Mü?

Koltuk altında kararma görülen kişilerin evlerinde karbonat, limon, salatalık ve patates kullanarak beyazlatma işlemini yapmaya çalışmaları görülür. Ancak bu işlemler faydadan çok zarar veren yöntemlerdir. Bu nedenle beyazlatma için uzman desteğinin alınması ve doğru çözümlerin bulunması gerekir.

Neden Este La Vie Güzellik Salonu Koltuk Altı Beyazlatma Tercih Edilmeli?

Koltuk altı kararan kişilerin kararma sorunundan kurtulmak için Este La Vie güzellik salonumuz tercih etmeleri sorundan kurtulmak için atacakları ilk adımdır. Beyazlatma konusunda eğitimli ve deneyimli olan güzellik uzmanlarımız en uygun tedavinin yapılmasını sağlar.

Ayrıca beyazlatma için uygun cihazlardan yararlanarak koltuk altının zarar görmesini engeller. Bunun dışında uygun fiyatlar sayesinde kararma sıkıntısından maddi yönden sıkıntı yaşanmadan kurtulmayı sağlar.

Bizi Takip Edin!
“GÜZELLİK TESADÜF DEĞİLDİR”

 

ESTE LA VİE AİLESİ OLARAK PROFESYONEL KADROMUZ VE KALİTE ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZLA DAİMA YANINIZDAYIZ!
 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”
[ez-toc]